1. مستندات
  2. قوانین پشتیبانی
قوانین پشتیبانی

۱-۸) کاربر گرامی تنها درخواست های ارسال شده شما به صورت کتبی (تیکت) ثبت شده و قابل استناد و پیگیری می باشد.

۲-۸) ارائه تمامی امور پشتیبانی و خدمات پس از فروش محصول نیز به عهده پذیرنده می باشد و ارسال تیکت در رابطه با پیگیری و دریافت خدمات پشتیبانی محصول خریداری شده بدون بررسی حذف خواهد شد.

۳-۸) در صورتی که کاربر درخواست و یا سوالی را ارسال نمایید که در مرکز راهنمایی، قوانین و یا توضیحات سایت به صورت کامل توضیح داده شده باشد به تیکت ارسال شده ترتیب اثر داده نخواهد شد و کاربر موظف است قبل از ارسال تیکت تمامی بخش های مربوطه را به صورت کامل مطالعه نمایید.

۴-۸) بخش تیکتینگ به صورت آفلاین بوده و پس از ارسال درخواست خود می بایست منتظر پاسخ توسط کارشناسان مربوطه بمانید و از تکرار ارسال درخواست خودداری نمایید.

۵-۸) پاسخ کارشناسان هم از طریق ایمیل و هم در صفحه ارسال درخواست قابل مشاهده می باشد.

۶-۸) پس از ارسال درخواست و دریافت پاسخ در صورتی که مایل به ارسال پاسخ مجدد هستید از ارسال تیکت جدید خودداری نموده و در همان محاوره درخواست خود را ارائه دهید.

۷-۸) در نظر داشته باشید بخش پشتیبانی در جریان مشکل و موقعیت شما نیست و شما می بایست مشکل و یا موقعیت خود را به صورت کامل و واضح مطرح نمایید(و در صورت لزوم با ارسال تصویر و... مشکل خود را شفاف نمایید).

۸-۸) در صورتی که درخواست شما در وضعیت "درحال بررسی" و یا به بخش خاصی ارجاع شده است، می بایست منتظر دریافت نتیجه و پاسخ از همان طریق بمانید و از ارسال پاسخ جهت پیگیری مجدد جدا خودداری نمایید.

۹-۸)در انتخاب بخش مورد نظر جهت ارسال درخواست دقت لازم را داشته باشید، در صورتی که بخش مربوطه صحیح نباشد بررسی و پیگیری درخواست شما به تعلیق خواهد افتاد.

۱۰-۸) توجه داشته باشید ارسال تیکت همانند یک نامه رسمی می باشد، بنابراین از ادبیات مناسب استفاده و از بکار بردن تعداد غیر معمول علامت سوال (؟؟؟) و یا (!!!!)، الفاظ عامیانه، تهدید، توهین، شوخی و... خودداری نمایید چرا که متن شما را از حالت رسمی خارج و تاثیر منفی در پی خواهد داشت.

۱۱-۸) متن درخواست الزاما می بایست با حروف و زبان فارسی باشد، استفاده از حروف انگلیسی برای زبان فارسی(فینگلیش) قابل قبول نمی باشد و درخواست شما فاقد اعتبار می گردد.

۱۲-۸) در صورتی که تیکت شما در وضعیت "بسته شده" است یعنی نیاز به ادامه گفتگو نیست و یا شما موارد فوق را رعایت ننموده اید.