تکمیل اطلاعات و احراز هویت

پس از انجام تاییدیه آدرس ایمیل و تلفن همراه می بایست در مرحله تکمیل اطلاعات و احراز هویت نسبت به اعلام اطلاعات کامل هویتی خود اقدام فرمایید، در فرم زیر ورود تمام فیلد ها الزامی و مقادیر می بایست به صورت دقیق و مطابق با اطلاعات مندرج در کارت ملی و شناسنامه تکمیل گردد.

در این مرحله می بایست اسکن یا تصویر کارت ملی را با کیفیت مناسب و حجم کمتر از ۵۰۰ کیلوبایت جهت بارگزاری انتخاب نمایید، توجه فرمایید تصویر می بایست دارای کیفیت مناسب و وضوح کافی باشد و کادر مدرک شناسایی به صورت کامل در تصویر مشخص گردد. ارسال تصویر کارت ملی جدید الزامی می باشد و در صورتی که امکان ارسال کارت ملی مقدور نمی باشد تنها مدرک جایگزین و قابل پذیرش شناسنامه طرح جدید و پاسپورت می باشد و ارسال سایر مدارک مورد تایید و پذیرش قرار نخواهد گرفت، در زیر لیست نمونه هایی از تصاویری که تایید نخواهد شد به منظور سهولت در تهیه تصویر اعلام شده است.

به منظور سهولت در فرآیند بررسی و احراز هویت در تکمیل اطلاعات هویتی و تهیه تصویر دقت کافی به عمل آورید چرا که در صورت داشتن مشکل در اطلاعات احراز هویت شما رد و می بایست مجدد نسبت به تکمیل و اصلاح اطلاعات اقدام نمایید، پس از ورود اطلاعات با کلیک برروی دکمه مرحله بعد به بخش اطلاعات تکمیلی هدایت و می بایست در این مرحله مشخصات پستی محل سکونت خود را به صورت دقیق اعلام فرمایید.

یکی از پارامتر های مهم در اطلاعات تکمیلی کد پستی می باشد، کد پستی در مرحله بررسی احراز هویت به صورت دقیق استعلام می گردد و در صورت صحیح نبودن کد پستی مراحل فعالسازی و راه اندازی درگاه پرداخت با مشکل مواجه خواهد شد، به همین دلیل کد پستی اعلامی می بایست تنها از پلاک فیزیکی نصب شده درب منزل یا آپارتمان قرائت شود و وجود کد پستی برروی قبوض خدماتی مانند: تلفن، برق و... دلیلی بر معتبر و صحیح بودن آن نمی باشد، در صورت نداشتن کد پستی امکان ثبت درخواست آن از طریق وب سایت شرکت پست فراهم می باشد همچنین بیشتر معابر شهری از طریق نقشه و سامانه سینا ( سامانه یکپارچه نشانی های ایران ) از طریق آدرس sina.post.ir در دسترس قرار دارد و با موقعیت یابی و یافتن محل سکونت خود می توانید به آسانی کد پستی دقیق و معتبر را از طریق این سامانه دریافت نمایید.

همچنین آدرس اعلامی شما می بایست به صورت کامل و دقیق ذکر شود و معابر اصلی و فرعی، کوچه، پلاک، ساختمان و واحد در آن مشخص شده باشد و در صورت اعلام نشانی به صورت ناقص یا خلاصه احراز هویت شما مورد تایید قرار نخواهد گرفت، در زیر نمونه ای صحیح از نحوه اعلام آدرس ذکر شده است:

استان: تهران، شهر: اسلامشهر، میدان باهنر، خیابان فرهنگ، کوچه میثاق ( شماره ۳۷ )، مجتمع مسکونی باران، پلاک ۱۰، واحد ۲۲

آدرس اعلامی می بایست مربوط به محل سکونت شما باشد و مواردی که آدرس خوابگاه، مغازه، پاساژ و... اعلام گردد پذیرش نخواهد شد.